Başarı 7/24 - Öğrenci Bilgi Portalı | Hakkımızda

Hakkımızda


Biz Kimiz ?

2009'dan bu yana başta eğitim sektörü olmak üzere bir çok sektöre özgü yazılımlar tasarlayıp gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel mühendis kadromuzla yeni nesil teknolojileri kullanarak eğitim sektöründeki teknolojiyi bir üst çıtaya çıkarmak için elimizden geleni yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Bir işi sevdiğimiz zaman o işten kendinizi geliştirmek ve daha bir üst noktaya gelmek için çabalarsınız. Biz de işimizi severek yapıyor ve kendimizi ve daha fazla geliştirebilmek için çaba harcıyoruz.

Araştırma ve geliştirme

Bildiğimiz gibi teknoloji dünyası çok hızlı gelişmekte. Bu bağlamda ürünlerimizi yeni teknolojik yapıya entegre ederek daha güncel kalmasını sağlıyoruz.


Başarı 7/24'ün Hikayesi


Başarı 7/24'ü geliştirmeyi 2009 yılında başladık ve ilk versiyonu 2010 yılında yayımladık. Eğitim sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli eğitmenlerimiz ve okul yöneticilerimizden gelen geri bildirim ve yönlendirmelerle Başarı 7/24'ü şekillendirdik.

Başarı 7/24, web tabanlı bir sistem olmasının yanında, öğrenci, veli ve öğretmenleri sisteme dahil ederek öğrenci başarısını bir üst seviyeye çıkarmak için kolaylık sağlamaktadır.

Kullanıcı Odaklı Sistem

Sistem, son kullanıcıyı düşünülerek hazırlandığı için kullanımı çok kolay ve basittir. Klasik okul yönetim sistemlerindeki gibi karmaşık ekranlarlardan arındırılmıştır. Tamamen amaca uygun ekranlardan oluşmaktadır.

Yenilikler ve Güncellemeler

Sizlerden gelen bildirimlere göre Başarı 7/24' e ücretsiz olarak yeni özellikler katmaya devam etmekteyiz.